- to nazwa projektu, na który otrzymaliśmy dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci"! Dzięki finansowaniu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego będziemy mogli udostępnić w internecie część naszego przebogatego dziedzictwa. Już niebawem zapraszamy Was na naszą stronę www.kurpie.org, nasz profil na Facebook i kanał Youtube, gdzie będzie można chłonąć naszą kurpiowską kulturę w czterech blokach: muzyka i taniec, twórczość ludowa, historia i obyczaje, mówimy po kurpiowsku. Będą tam udostępniane filmy, warsztaty, zdjęcia, artykuły, książki. Będziemy prezentować naszych artystów, twórców i regionalistów. O wszystkim będziemy Was informować! Już niebawem!