Konkurs plastyczny „Z Puszczy do sieci”

Dziękujemy gorąco wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie, a było ich aż 103 osoby! Komisja oceniająca miała bardzo ciężki wybór. Postanowiła nagrodzić:

Kategoria Przedszkole:

I miejsce – Wiktoria Bałdyga, Warmiak; Nikola Pragacz, Przedszkole Miejskie nr 17 Kraina Misiów w Ostrołęce; Rozalia Andrzejczyk, Warmiak; Julia Prusik, Przedszkole w Baranowie; Maja Lisiewska, Przedszkole w Baranowie; Antonina Turowska, Jedwabno; Julian Modzelan, Przedszkole Promyczki w Ostrołęce.

 

 

Kategoria klasy I-III:

I miejsce – Bartosz Skrzecz, SP w Przystani; Jerzy Woźniak, SP w Przystani; Maja Bonus, SP w Przystani; Marcelina Modzelan, SP nr 6 w Ostrołęce; Oliwia Gumkowska, SP w Przystani; Szymon Zabielski, SP w Przystani; Amelia Aptacy, ZPO Kadzidło; Karina Czajkowska, SP nr 4 w Łomży.

II miejsce – Aleksander Głażewski, SP w Przystani.

 

 

Kategoria klasy IV-VIII:

I miejsce – Aleksandra Deptuła, SP w Rozogach; Julia Bożomańska, ZPO Kadzidło; Julia Pawlikowska, SP w Przystani.

II miejsce – Amelia Samsel, SP w Zalasiu; Laura Suchecka, SP w Rozogach; Łucja Bielacka, SP w Przystani; Miłosz Aptacy, ZPO Kadzidło.

III miejsce – Amelia Zabielska, SP w Przystani; Karolina Michalak, SP w Rozogach; Piotr Woźniak, SP w Przystani.

 


Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!
W sprawie nagród (a są atrakcyjne!) i dyplomów będziemy się ze wszystkimi kontaktować indywidualnie ze względu na pandemię koronawirusa.
Gratulujemy, do usłyszenia i zobaczenia!

 


Drukuj