Dzięki wsparciu Powiatu Ostrołęckiego mogliśmy nagrodzić aż 26 laureatów konkursu plastycznego „Z Puszczy do sieci”.

W konkursie wzięło udział 103 uczniów od przedszkolaków po młodzież z klas ósmych. Prace, które uczniowie mieli przygotować w dowolnej technice, zostały nadesłane pocztą elektroniczną. Inspiracją miały być materiały, które znajdują się na stronie www.zwiazekkurpiow.pl/puszcza. Powstały dzieła wyjątkowe, ukazujące Kurpie zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne. Komisja oceniająca miała bardzo trudny wybór. Postanowiła nagrodzić:
Kategoria Przedszkole:
I miejsce – Wiktoria Bałdyga, Warmiak; Nikola Pragacz, Przedszkole Miejskie nr 17 Kraina Misiów w Ostrołęce; Rozalia Andrzejczyk, Warmiak; Julia Prusik, Przedszkole w Baranowie; Maja Lisiewska, Przedszkole w Baranowie; Antonina Turowska, Jedwabne; Julian Modzelan, Przedszkole Promyczki w Ostrołęce.

 


Kategoria klasy I-III:
I miejsce – Bartosz Skrzecz, SP w Przystani; Jerzy Woźniak, SP w Przystani; Maja Bonus, SP w Przystani; Marcelina Modzelan, SP nr 6 w Ostrołęce; Oliwia Gumkowska, SP w Przystani; Szymon Zabielski, SP w Przystani; Amelia Aptacy, ZPO Kadzidło; Karina Czajkowska, SP nr 4 w Łomży.
II miejsce – Aleksander Głażewski, SP w Przystani.

 


Kategoria klasy IV-VIII:
I miejsce – Aleksandra Deptuła, SP w Rozogach; Julia Bożomańska, ZPO Kadzidło; Julia Pawlikowska, SP w Przystani.
II miejsce – Amelia Samsel, SP w Zalasiu; Laura Suchecka, SP w Rozogach; Łucja Bielacka, SP w Przystani; Miłosz Aptacy, ZPO Kadzidło.
III miejsce – Amelia Zabielska, SP w Przystani; Karolina Michalak, SP w Rozogach; Piotr Woźniak, SP w Przystani.

 

Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za wsparcie Powiatowi Ostrołęckiemu!