Zapraszamy do udziału w II Olimpiadzie Wiedzy o Kurpiach

Olimpiada jest skierowana do uczniów szkół średnich w Ostrołęce, powiecie ostrołęckim, przasnyskim i łomżyńskim.

Głównym organizatorem Olimpiady jest Związek Kurpiów. Przedsięwzięcie ma zachęcać młodych ludzi do zdobywania informacji na temat regionu kurpiowskiego i pogłębiania wiedzy o swojej małej ojczyźnie.

Olimpiada zakończy się jednodniowym finałem, do którego przystąpią wcześniej zgłoszone trzyosobowe zespoły z poszczególnych szkół. Przewidziano kategorię indywidualną i zespołową. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody!

Finał Olimpiady odbędzie się w terminie: 1-15 grudnia 2020 r.

Na zgłoszenia czekamy do 30 października 2020 roku.

Regulamin oraz niezbędne formularze dostępne są na stronie Związku Kurpiów https://zwiazekkurpiow.pl/ bądź e-mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 29 764 58 30.

Pobierz: