Do 30 października można zgłaszać swoje prace na konkurs związany z jubileuszem 25-lecia Związku Kurpiów. Zapraszamy wszystkich, którzy mają wspomnienia dotyczące naszej organizacji: projektów, działań, wydawnictw, konferencji, spotkań. Współorganizatorem konkursu jest Powiat Ostrołęcki.
Prace mogą mieć dowolną długość i formę. Celem konkursu jest zebranie wspomnień dotyczących Związku Kurpiów, jako jednej z wiodących organizacji na Kurpiach. Ważne jest także ukazanie regionu i zmian, jakie miały miejsce w przeciągu ostatnich 25. lat oraz zachowanie od zapomnienia wielu znamienitych osób, które brały udział w tworzeniu stowarzyszenia i pracy społecznej na rzecz regionu.
Szczegóły w Regulaminie. Czekamy!

Karta zgłoszeniowa