Związek Kurpiów na Facebooku
Województwo Podlaskie na Facebooku

Książka zawiera 62 strony, okładka twarda . jest to rodzaj mini magazynu muzycznego, zawierającego skondensowaną wiedzę o pieśniach kurpiowskich, muzyce instrumentalnej i tańcach kurpiowskich. Publikacja zawiera płytę CD z 68 ścieżkami: pieśni, przyśpiewek i melodii tanecznych.

Cena 20,00 zł., do nabycia w Związku Kurpiów ul. Świętokrzyska 2, pod numerem tel. 29 7645830, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w Ostrołęckich księgarniach: "Oświata" ul. Goworowska 1 i "Jantar" w Galerii Bursztynowej lub allegro: https://allegro.pl/oferta/kurpsoske-spsewane-grane-ji-tancowane-12269339637.

Polecamy serdecznie!