Stanisław Pajka

Zapraszamy wszystkich autorów książek i artykułów opublikowanych w latach 2018-2020 do udziału w Konkursie im. dr. Stanisława Pajki na książkę i artykuł o regionie kurpiowskim.

Na zgłoszenia czekamy do 31 marca tego roku.

Jest to pierwsza edycja Konkursu, w którym zostaną nagrodzone prace, upowszechniające rzetelną wiedzę na temat Kurpiów.

Nie narzucamy tematyki ani formy. Konkurs ma też zachować w pamięci i uhonorować dr. Stanisława Pajkę - regionalistę, autora wielu książek i setek artykułów, badacza, popularyzatora regionu kurpiowskiego.
Prace należy zgłaszać za pośrednictwem dostępnego na naszej stronie internetowej formularza.

Wniosek na konkurs POBIERZ ok. 24 KB - DOC.

Regulamin konkursu POBIERZ ok. 53 KB - PDF.