Wyróżnione zostały 4 osoby dzięki wsparciu i dofinansowaniu nagród przez Powiat Ostrołęcki. A oto zwycięzcy konkursu:
I miejsce – Józef Kur, Okruchy wspomnień i refleksji związanych z dniem powstania Związku Kurpiów 1996 rok
II miejsce – Henryk Gadomski, Jak było na początku Związku Kurpiów
III miejsce – Tadeusz Kruk, Między nami Kurpiami
III miejsce - Edyta Pliszka-Późniewska, Spotkanie niecodzienne ze Stanisławem Pajką

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy też wszystkim, którzy przez 25 lat wspierali Związek Kurpiów, angażowali się w realizowane przez nas przedsięwzięcia, albo towarzyszyli nam i służyli dobrym słowem.
Laureaci zostali nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami, które sfinansowane zostały przez Powiat Ostrołęcki. Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy!